miercuri, 7 septembrie 2011

Se da startul serialelor!


Pentru ca vara s-a terminat, incep sa ma gandesc serios la ceea ce voi face toamna asta. Pe langa faptul ca incepe scoala si tot tacamul, mai exista si cateva lucruri carora le voi rezerva obligatoriu timp . Unul dintre ele este urmarirea catorva seriale! Odata cu venirea toamnei, incep sa apara si episoadele noi din serialele pe care multi le urmarim-eu una m-am gandit la ele o vara intreaga.

Probabil ca cel pe care il astept cel mai mult sa il vad este "90210 (TV series 2008)" - primul episod (Up to Smoke) din sezonul 4 va aparea pe 13 septembrie. Sezonul 5 din "Gossip Girl" incepe cu "Yes, Then Zero" pe 26 septembrie, iar "Grey's Anatomy", respectiv sezonul 8 (!!), va incepe pe 22 septembrie ("Free Falling"). Alte doua seriale la mare voga care vor reincepe toamna aceasta sunt "The Vampire Diaries" (sezonul 3 cu episodul "The Birthday" pe 15 septembrie) si, bineinteles, "House MD" - ajuns la sezonul 8 (!!!)- incepe ceva mai tarziu, pe 3 octombrie, cu episodul "Twenty Vicodin".

Datele pe care le-am scris sunt cele de lansare, probabil ca la noi vor ajunge cu o zi sau doua mai tarziu.

Vizionare placuta!

0 comentarii:

Trimiteți un comentariu