joi, 15 septembrie 2011

Cosmote

Una dintre cele mai frumoase reclame pe care le-a avut Cosmote pana acum! Mi se pare diferita fata de cele precedente si probabil ca acesta este si motivul pentru care mi-a placut atat de mult.

0 comentarii:

Trimiteți un comentariu