Despre noi




Eu sunt  Andreea  și pot să spun că sunt o persoană căreia îi place să călătorească, să cunoască tradiții și oameni noi și care dorește să se implice. Ca orice persoană de vârsta mea sunt pasionată de filme, cărți, muzică...și multe altele.   
Cred că participarea la acțiuni de voluntariat ne ajută pe noi, ca și tineri, în dezvoltarea personală. De aceea fac parte din Asociația CIVTAS 2005 și sunt președinte al Consiliului Județean al Elevilor Teleorman, cât si coordonator în liceul meu al Clubului de Film ONE WORLD.
Nu pot spune că am foarte multă experiență în blogging, dar cu siguranță voi recupera foarte repede.
În cazul în care doriți să aflați mai multe despre mine, mă puteți găsi la :